İngiliz fenomenin oyunu ortaya çıktı: Milyoner avcısı… Türk sevgilisi konuştu

Sosyal medyada kendini ilişki uzmanı olarak tanıtarak tüm dünyada fenomen olan İngiliz Chiara King’in çirkin yüzünü Türk işadamı Eren San açığa çıkardı. Ünlü fenomenin eski sevgilisi olan San, “Chiara’nın günlüklerini ele geçirdim. Günlüklerde zengin erkekleri ağına düşürdüğünü, beraber olduğu tüm erkeklere HPV virüsü bulaştırdığını yazmış” dedi. İngiliz Chiara King, son dönemde çok ünlü bir isim. Tiktok’ta 4 milyon, Instagram’da ise 1.5 milyon takipçisi olan King, kendisini ilişki uzmanı olarak tanıtıyor. King yaptığı paylaşımlarda kadın-erkek ilişkileri üzerine konuşuyor, yaşadığı beraberlikler üzerinden yaptığı çıkarımları paylaşıyor. Ancak tüm dünyanın merakla takip ettiği fenomenin herkesten sakladığı gizli yüzünü, eski sevgilisi olan Türk işadamı Eren San ifşa etti.

‘O BİR MİLYONER AVCISI’

Sabah gazetesinden Evren Abdullahoğlu haberine göre, San, “Chiara ile geçen yıl Bodrum’da tanıştık. Geçtiğimiz aylarda ise ayrıldık. Ayrılık nedenimiz günlüklerini ele geçirmem. Yaşadığı ilişkileri tüm detaylarıyla o günlüğe yazmış. O bir milyoner avcısı. Annesiyle birlikte çalışıyor, zenginleri ağına düşürüyor, parasından, çevresinden yararlanıyor. En korkuncu ise o bir HPV hastası ve bu hastalığı bilerek, isteyerek beraber olduğu tüm erkeklere bulaştırıyor. Bunları da günlüğünde açıkça yazmış.” dedi.

CHIARA KING KİMDİR

Chiara King, 17 Ocak 1999’da İngiltere’de hayata gözlerini açtı. TikTok platformunda adını duyurmuş bir içerik yaratıcısı olarak tanınıyor. Özellikle komedi içerikleriyle dikkat çeken King, genç bir kadın olarak yaşadığı flört deneyimlerini ele alan videolarıyla biliniyor. Mizahi tarzı ve eğlenceli içerikleri, TikTok’ta 3.7 milyondan fazla takipçi edinmesine ve videolarının toplamda 375 milyondan fazla beğeni almasına neden oldu. Takipçileri, Chiara’nın içtenlikle paylaştığı ve birçok genç tarafından kolayca özümsenebilen içeriklerinden keyif alıyor. Chiara King, sadece eğlenceli içerikler sunmakla kalmayıp, aynı zamanda gençler arasında karşılıklı deneyimler üzerine bir topluluk oluşturmayı da başarmış gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x